MyRewards - en to cs_CZ translation catalogue (434 entries)

en: Action to perform
cs_CZ: Akce k provedení

en: Action
cs_CZ: Akce

[ctx: Event title]
en: Action title
cs_CZ: Název akce

en: Points settings
cs_CZ: Nastavení bodů

[ctx: Event point multiplier]
en: Earned points
cs_CZ: Získané body

en: Earned points
cs_CZ: Získané body

en: Title
cs_CZ: Název

en: Error occured during rewarding event saving.
cs_CZ: Při ukládání odměňující události došlo k chybě.

en: Leveling
cs_CZ: Úroveň

en: Achievement
cs_CZ: Úspěch

en: Events
cs_CZ: Události

en: Reward Information
cs_CZ: Informace o odměně

en: Reward type
cs_CZ: Typ odměny

[ctx: Unlockable title]
en: Title
cs_CZ: Název

[ctx: Unlockable title]
en: Description
cs_CZ: Popis

[ctx: Unlockable Thumbnail]
en: Featured Image
cs_CZ: Doporučený obrázek

en: Reward Settings
cs_CZ: Nastavení odměn

[ctx: Unlockable cost]
en: Points needed
cs_CZ: Potřebné body

[ctx: Unlockable cost]
en: Send Reward email
cs_CZ: Odeslat e-mail s odměnou

en: Cost
cs_CZ: Náklady

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Validity Starting Date
cs_CZ: Počáteční datum platnosti

en: Validity Ending Date
cs_CZ: Datum ukončení platnosti

en: Featured Image
cs_CZ: Doporučený obrázek

en: Enable Reward email
cs_CZ: Povolit odměnu za e-mail

en: Level Title
cs_CZ: Název úrovně

en: Error occured during unlockable reward saving.
cs_CZ: Při ukládání odemykatelné odměny došlo k chybě.

en: Level
cs_CZ: Úroveň

[ctx: Cannot be redeemed]
en: Not redeemable
cs_CZ: Nelze vyměnit

[ctx: Out of valid date range]
en: %d [Delayed]
cs_CZ: %d [Zpožděno]

en: Levelling
cs_CZ: Úrovně

en: Loyalty system not found.
cs_CZ: Věrnostní systém nebyl nalezen.

en: Point system or user not found.
cs_CZ: Bodový systém nebo uživatel nebyl nalezen.

en: You do not have permission to see other history.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k prohlížení jiné historie.

en: Points merged from %s
cs_CZ: Body sloučeny z %s

en: Lost due to inactivity
cs_CZ: Ztráta z důvodu nečinnosti

en: Error occured during reward system saving.
cs_CZ: Při ukládání systému odměn došlo k chybě.

en: Failed to delete the reward system <b>%s</b>/%s.
cs_CZ: Nepodařilo se smazat systém odměn <b>%s</b>/%s.

en: The reward system <b>%s</b>/%s successfully deleted.
cs_CZ: Systém odměn <b>%s</b>/%s byl úspěšně smazán.

en: The customer will receive points when placing his first order.
cs_CZ: Zákazník obdrží body při zadávání své první objednávky.

en: Triggered only for registered customers
cs_CZ: Spustí se pouze pro registrované zákazníky

[ctx: getDisplayType]
en: Place a first order
cs_CZ: Vytvoření první objednávky

en: Priority
cs_CZ: Přednost

en: Customer orders will run by ascending priority value.
cs_CZ: Objednávky zákazníků budou spuštěny podle vzestupné hodnoty priority.

en: Event Priority
cs_CZ: Priorita události

en: Order
cs_CZ: Objednat

en: First customer order #%s
cs_CZ: První objednávka zákazníka #%s

en: The customer will receive points depending on the amount spent on the order
cs_CZ: Zákazník obdrží body v závislosti na částce vynaložené na objednávku

en: Most used method on MyRewards. Lots of options
cs_CZ: Nejpoužívanější metoda na MyRewards. Spousta možností

[ctx: Order Amount Event money diviser]
en: Money spent (%s)
cs_CZ: Vynaložené peníze (%s)

en: Options
cs_CZ: Možnosti

[ctx: Order Amount Event]
en: Use amount after discount
cs_CZ: Použijte částku po slevě

en: Some options are not compatible with computing points after discount and will be disabled.
cs_CZ: Některé možnosti nejsou po slevě kompatibilní s výpočetními body a budou deaktivovány.

en: After Discount
cs_CZ: Po slevě

[ctx: getDisplayType]
en: Spend money
cs_CZ: Utrácet peníze

en: Spent %1$s from order #%2$s
cs_CZ: Útrata %1$s z objednávky #%2$s

en: Money
cs_CZ: Peníze

en: The customer will receive points upon completing an order
cs_CZ: Zákazník obdrží body po dokončení objednávky

en: This method can also be used to give extra points on a first order
cs_CZ: Tuto metodu lze také použít k získání bodů navíc v první objednávce

[ctx: getDisplayType]
en: Place an order
cs_CZ: Objednat

en: Order #%s completed
cs_CZ: Objednávka #%s dokončena

en: The customer will earn points for writing a review on a product.
cs_CZ: Zákazník získá body za napsání recenze k produktu.

en: You can restrict this method to products already purchased by the customer
cs_CZ: Tuto metodu můžete omezit na produkty, které si zákazník již zakoupil

en: Purchase Required
cs_CZ: Je nutný nákup

en: If checked, points are earned only if the customer already purchased the product and order status is 'Complete'.
cs_CZ: Pokud je zaškrtnuto, body se získávají pouze v případě, že zákazník již produkt zakoupil a stav objednávky je „Dokončeno“.

[ctx: getDisplayType]
en: Product review
cs_CZ: Produktová recenze

en: Review about a product (%s)
cs_CZ: Recenze produktu (%s)

en: Product
cs_CZ: Produkt

en: New Reward
cs_CZ: Nová odměna

en: Sent to customers when they receive a new reward
cs_CZ: Odesláno zákazníkům, když obdrží novou odměnu

en: You've received a new reward
cs_CZ: Obdrželi jste novou odměnu

en: You just got a new reward !
cs_CZ: Právě jste dostali novou odměnu!

en: Powered by MyRewards
cs_CZ: Poháněno MyRewards

en: That feature requires WooCommerce.
cs_CZ: Tato funkce vyžaduje WooCommerce.

en: Expiration Date
cs_CZ: Datum spotřeby

en: Coupon Details
cs_CZ: Podrobnosti o kupónu

en: Coupon Code
cs_CZ: Kód kupónu

en: Coupon Value
cs_CZ: Hodnota kupónu

[ctx: permanent coupon]
en: (reusable)
cs_CZ: (znovu použitelný)

en: Requested loyalty system cannot be loaded or created.
cs_CZ: Požadovaný věrnostní systém nelze načíst nebo vytvořit.

en: Please, set a <b>Title</b> for this Points and Rewards System.
cs_CZ: Zadejte, prosím, <b>Název</b> tohoto systému bodů a odměn.

en: A Points and Rewards System without a <b>Title</b> cannot be turned <b>On</b>.
cs_CZ: Systém bodů a odměn bez <b>Názvu</b> nelze <b>Zapnout</b>.

[ctx: Reward label]
en: Reward from %s
cs_CZ: Odměna od %s

en: %2$s Conflict. Reward from %1$s already uses the same points reserve.
cs_CZ: %2$ s konflikt. Odměna od %1$ s již používá stejnou bodovou rezervu.

en: The Reward "%s" in your cart is unknown.
cs_CZ: Odměna „%s“ ve vašem košíku není známa.

en: "%s" does not support this kind of reward anymore.
cs_CZ: „%s“ již tento druh odměny nepodporuje.

en: You do not have enough %1$s to purchase the reward %2$s.
cs_CZ: Nemáte dostatek %1$s na zakoupení odměny %2$s.

[ctx: order note]
en: Use <i>%1$s</i> from <i>%2$s</i> to get a discount on this order
cs_CZ: Použijte <i>%1$s</i> z <i>%2$s</i> a získejte slevu na tuto objednávku

en: Reward from %1$s on Order #%2$s
cs_CZ: Odměna od %1$s za objednávku č. %2$s

en: Action control failed. Try to refresh the page.
cs_CZ: Řízení akce se nezdařilo. Zkuste stránku obnovit.

en: A connected user is required.
cs_CZ: Je vyžadován připojený uživatel.

en: Missing destination or bad format.
cs_CZ: Chybějící cíl nebo špatný formát.

en: Cannot load the Cart. Operation aborted.
cs_CZ: Košík nelze načíst. Provoz přerušen.

en: Points and Rewards System missing or access not granted.
cs_CZ: Systém bodů a odměn chybí nebo přístup nebyl udělen.

en: Points and Rewards System does not accept this kind of reward.
cs_CZ: Systém Body a Odměny nepřijímá tento druh odměny.

en: Use %1$s from %2$s
cs_CZ: Použít %1$s z %2$s

en: WooCommerce Coupons are disabled. Several MyRewards features will be broken without Coupons.
cs_CZ: Kupóny WooCommerce jsou deaktivovány. Několik funkcí MyRewards bude nefunkčních bez Kupónů.

en: You can check your WooCommerce General Settings and look for : <b>Enable coupons</b>.
cs_CZ: Můžete zkontrolovat obecná nastavení WooCommerce a hledat: <b>Povolené kupóny</b>.

en: %1$s or %2$s this warning at your own risks.
cs_CZ: %1$s nebo %2$s toto varování na vaše vlastní riziko.

en: Click here to resolve the problem immediately
cs_CZ: Kliknutím sem problém okamžitě vyřešíte

en: ignore
cs_CZ: ignorovat

en: Points History
cs_CZ: Historie bodů

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Points
cs_CZ: Body

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Add fun and achievements for your customers with the <a>Pro Version</a>
cs_CZ: Dodejte svým zákazníkům zábavu a úspěchy s verzí Pro

en: Try the <a>Pro Version</a> for free for 30 days
cs_CZ: Vyzkoušejte verzi Pro zdarma po dobu 30 dnů

en: The <a>Pro Version</a> adds Events and Levelling systems. Try <a>it</a>
cs_CZ: <a>Pro verze</a> přidává systémy událostí a úrovní. <a>Zkus to!</a>

en: Your settings have been saved.
cs_CZ: Vaše nastavení bylo uloženo.

en: Customers
cs_CZ: Zákazníci

en: Search...
cs_CZ: Vyhledávání...

en: The customers page lets you track your customers loyalty activity and perform some actions :
cs_CZ: Stránka zákazníků vám umožňuje sledovat věrnostní aktivitu vašich zákazníků a provádět některé akce:

en: See customers points and history
cs_CZ: Podívejte se na body a historii zákazníků

en: See customers owned coupons
cs_CZ: Podívejte se na kupóny vlastněné zákazníky

en: Add/Subtract Points
cs_CZ: Sčítání / odečítání bodů

en: Add/Remove Rewards (Pro Version Only)
cs_CZ: Přidat / odebrat odměny (pouze verze Pro)

en: Add/Remove Badges (Pro Version Only)
cs_CZ: Přidat / odebrat odznaky (pouze verze Pro)

en: Filter by points, activity or inactivity periods (Pro Version Only)
cs_CZ: Filtrování podle bodů, aktivity nebo období nečinnosti (pouze verze Pro)

en: Points Management
cs_CZ: Správa bodů

en: Here you can see and manage your customers reward points
cs_CZ: Zde můžete vidět a spravovat své zákazníky odměny

en: You can view the points <b>history</b> by clicking the points total in the table
cs_CZ: <b>Historii</b> bodů můžete zobrazit kliknutím na celkový počet bodů v tabulce

en: Setup how customers will earn points and what rewards they can get.
cs_CZ: Nastavte, jak budou zákazníci získávat body a jaké odměny mohou získat.

en: In MyRewards Lite, there's only 3 ways to earn points (20+ in MyRewards Pro) :
cs_CZ: Ve MyRewards Lite existují pouze 3 způsoby, jak získávat body (20+ ve MyRewards Pro):

en: Place an order :
cs_CZ: Objednat :

en: Earn points when placing an order, independently of the order's amount.
cs_CZ: Získejte body při zadávání objednávky, nezávisle na výši objednávky.

en: Spend Money :
cs_CZ: Utrácet peníze :

en: Earn points when placing an order, depending on the order's amount.
cs_CZ: Získejte body při zadávání objednávky v závislosti na výši objednávky.

en: Review a product :
cs_CZ: Recenze produktu:

en: Earn points by reviewing a product on your website.
cs_CZ: Získejte body kontrolou produktu na svém webu.

en: In MyRewards Lite, you can choose between 2 rewards (10+ in MyRewards Pro) :
cs_CZ: Ve MyRewards Lite si můžete vybrat mezi 2 odměnami (10+ ve MyRewards Pro):

en: Coupon :
cs_CZ: Kupón:

en: Points are converted into WooCommerce coupons that customers can use on their cart.
cs_CZ: Body se převádějí na kupóny WooCommerce, které mohou zákazníci použít ve svém košíku.

en: Points on Cart :
cs_CZ: Body v košíku:

en: Set the value of a point and customers will use their points on the cart to get immediate discounts.
cs_CZ: Nastavte hodnotu bodu a zákazníci využijí své body na košíku k získání okamžitých slev.

en: Points and Rewards
cs_CZ: Body a odměny

en: Wizards are made to help you get started or create some specific loyalty systems more easily.
cs_CZ: Průvodci jsou vytvořeni, aby vám pomohli začít nebo snadněji vytvářet konkrétní věrnostní systémy.

en: Select a wizard, follow the setup steps and everything will be generated automatically according to your preferences.
cs_CZ: Vyberte průvodce, postupujte podle pokynů k nastavení a vše se vygeneruje automaticky podle vašich preferencí.

en: Here are the wizards available :
cs_CZ: Zde jsou k dispozici průvodci:

en: Standard System :
cs_CZ: Standardní systém:

en: Set up a standard system to let customers win coupons
cs_CZ: Nastavte standardní systém, který zákazníkům umožní vyhrát kupóny

en: Leveling System :
cs_CZ: Úrovňový systém:

en: This wizard will help you create a bronze/silver/gold system (Pro Version Only)
cs_CZ: Tento průvodce vám pomůže vytvořit systém bronz / stříbro / zlato (pouze verze Pro)

en: Special Events :
cs_CZ: Speciální akce:

en: Loyalty systems for special occasions like Christmas (Pro Version Only)
cs_CZ: Věrnostní systémy pro zvláštní příležitosti, jako jsou Vánoce (pouze verze Pro)

en: Double Points :
cs_CZ: Dvojité body:

en: Create an event where customers can earn twice the points (Pro Version Only)
cs_CZ: Vytvořte událost, kde mohou zákazníci získat dvojnásobek bodů (pouze verze Pro)

en: Sponsorship :
cs_CZ: Sponzorství:

en: Sponsors and sponsored are rewarded in this loyalty system (Pro Version Only)
cs_CZ: Sponzoři a sponzorovaní jsou odměňováni v tomto věrnostním systému (pouze verze Pro)

en: Birthday or Anniversary
cs_CZ: Narozeniny nebo výročí

en: Send a special gift on customers birthday or registration anniversary (Pro Version Only)
cs_CZ: Zašlete speciální dárek k narozeninám nebo výročí registrace zákazníků (pouze verze Pro)

en: Wizard
cs_CZ: Průvodce

en: Pending payment
cs_CZ: Čekající platba

en: Processing
cs_CZ: Zpracovává se

en: On hold
cs_CZ: Pozastaveno

en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

en: Cancelled
cs_CZ: Zrušeno

en: Refunded
cs_CZ: Vráceno

en: Failed
cs_CZ: Selhalo

en: Activate and set up different MyRewards features in this section :
cs_CZ: Aktivujte a nastavte různé funkce MyRewards v této části:

en: WooCommerce :
cs_CZ: WooCommerce:

en: WooCommerce related rules and additional loyalty information on woocommerce pages
cs_CZ: Pravidla související s WooCommerce a další informace o věrnosti na stránkách woocommerce

en: Badges and Achievements :
cs_CZ: Odznaky a úspěchy:

en: Create and manage user badges, achievements and badges rarity (Pro Version Only)
cs_CZ: Vytvářejte a spravujte uživatelské odznaky, úspěchy a vzácnost odznaků (pouze verze Pro)

en: API :
cs_CZ: API:

en: Set up the API to connect MyRewards with a third party app (Pro Version Only)
cs_CZ: Nastavit API pro připojení MyRewards k aplikaci třetí strany (pouze verze Pro)

en: Features
cs_CZ: Funkce

en: General settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Check the options below according to your needs. If you want to exclude shipping fees from points calculation, it can be done inside your loyalty systems.
cs_CZ: Zkontrolujte níže uvedené možnosti podle svých potřeb. Pokud chcete z výpočtu bodů vyloučit poplatky za dopravu, lze to provést ve vašich věrnostních systémech.

en: Includes taxes
cs_CZ: Zahrnuje daně

en: If checked, taxes will be included in the points earned when spending money
cs_CZ: Pokud je zaškrtnuto, budou do bodů získaných při utrácení peněz zahrnuty daně

en: Order statuses for points
cs_CZ: Objednejte si stavy bodů

en: Default state to get points is the processing order status.<br/>If you want to use other statuses instead (recommanded), select them here
cs_CZ: Výchozí stav pro získání bodů je stav objednávky zpracování. Chcete-li místo toho použít jiné stavy (doporučeno), vyberte je zde

en: Set the appearance of everything your customers will see on your website regarding loyalty systems :
cs_CZ: Nastavte vzhled všeho, co vaši zákazníci uvidí na vašem webu, pokud jde o věrnostní systémy:

en: Widgets :
cs_CZ: Widgety:

en: Setup the widgets/shortcodes options and appearance
cs_CZ: Nastavte možnosti a vzhled widgetů / krátkých kódů

en: Emails :
cs_CZ: E-maily:

en: Customize emails sent to your customers
cs_CZ: Přizpůsobte si e-maily odesílané vašim zákazníkům

en: Popup :
cs_CZ: Vyskakovat :

en: Setup the popup that your customers see when they unlock a reward (Pro Version Only)
cs_CZ: Nastavte vyskakovací okno, které vaši zákazníci uvidí, když odemknou odměnu (pouze verze Pro)

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Emails
cs_CZ: E-maily

en: System
cs_CZ: Systém

en: Data Management
cs_CZ: Správa dat

en: Give Points for Past orders
cs_CZ: Přidělit body za minulé objednávky

en: If you want to give points for orders that pre-existed your loyalty system, you can do it here
cs_CZ: Pokud chcete dávat body za objednávky, které dříve existovaly ve vašem věrnostním systému, můžete to udělat zde

en: This operation can take several minutes. Depending on you server configuration and date range, you should run this operation several times on short dates ranges.
cs_CZ: Tato operace může trvat několik minut. V závislosti na konfiguraci serveru a časovém období byste měli tuto operaci spustit několikrát v krátkých časových intervalech.

en: Start date
cs_CZ: Datum začátku

en: End date
cs_CZ: Datum ukončení

en: Launch the procedure
cs_CZ: Spusťte postup

en: Delete all data
cs_CZ: Smažte všechna data

en: Remove all loyalty systems, user points and all MyRewards related data.
cs_CZ: Odstraňte všechny věrnostní systémy, uživatelské body a veškerá data související s MyRewards.

en: Use this feature with care since this action is <b>irreversible</b>.
cs_CZ: Tuto funkci používejte opatrně, protože tato akce je <b>nevratná</b>.

en: Delete All Data
cs_CZ: Odstranit všechna data

en: Widgets
cs_CZ: Widgety

en: Display Points Widget
cs_CZ: Widget zobrazení bodů

en: In this Widget, customers can see their Reward Points available.
cs_CZ: V tomto widgetu mohou zákazníci vidět své odměnové body k dispozici.

en: Text displayed if user not connected
cs_CZ: Text se zobrazí, pokud uživatel není připojen

en: Please log in if you want to see your loyalty points
cs_CZ: Chcete-li zobrazit své věrnostní body, přihlaste se

en: Here you can customize the look and displayed text of the shortcode/widget
cs_CZ: Zde můžete přizpůsobit vzhled a zobrazený text zkratky / widgetu

en: Points On Cart
cs_CZ: Body v košíku

en: Select where the Points on Cart tool will be displayed and how it will look
cs_CZ: Vyberte, kde bude zobrazen nástroj Body na košíku a jak bude vypadat

en: Cart Display
cs_CZ: Zobrazení košíku

en: Not displayed at all
cs_CZ: Vůbec se nezobrazuje

en: Between products and totals
cs_CZ: Mezi produkty a součty

en: Aside from cart totals
cs_CZ: Kromě součtu košíku

en: The following options are used to decide where and how the Points on Cart tool will be displayed in the cart page
cs_CZ: Následující možnosti se používají k rozhodnutí, kde a jak se nástroj Body na košíku zobrazí na stránce košíku

en: Reload cart page after amount modification
cs_CZ: Po úpravě částky znovu načtěte stránku košíku

en: By default, changing the amount will provoke a javascript (ajax) update. Check this box if the default behavior doesn't work.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení změna částky způsobí aktualizaci javascript (ajax). Pokud výchozí chování nefunguje, zaškrtněte toto políčko.

en: Checkout Display
cs_CZ: Pokladní displej

en: Top of the page
cs_CZ: Horní část stránky

en: Before customer details
cs_CZ: Před podrobnostmi zákazníka

en: Before order review
cs_CZ: Před kontrolou objednávky

en: The following options are used to decide where and how the Points on Cart tool will be displayed in the checkout page
cs_CZ: Následující možnosti se používají k rozhodnutí, kde a jak se bude zobrazovat nástroj Body v košíku na stránce pokladny

en: Reload checkout page after amount modification
cs_CZ: Po úpravě částky znovu načtěte stránku pokladny

en: Tool Header
cs_CZ: Záhlaví nástroje

en: Loyalty points discount
cs_CZ: Sleva na věrnostní body

en: Use the styling tool to change the tool's frontend appearance
cs_CZ: Pomocí nástroje pro styling změňte vzhled frontendu nástroje

en: Shortcodes
cs_CZ: Krátké kódy

en: In this section, you will find various shortcodes you can use on your website.
cs_CZ: V této části najdete různé zkrácené kódy, které můžete použít na svém webu.

en: Simple Points Display
cs_CZ: Jednoduché zobrazení bodů

en: This simple shortcode is used to display the user's points with no decoration.
cs_CZ: Tento jednoduchý zkrácený kód se používá k zobrazení bodů uživatele bez dekorace.

en: This is very convenient if you want to display points within a phrase for example.
cs_CZ: To je velmi výhodné, pokud chcete například zobrazit body ve frázi.

en: Display Points
cs_CZ: Zobrazení bodů

en: This shortcode shows to customers the points they have on a loyalty system.
cs_CZ: Tento zkrácený kód ukazuje zákazníkům body, které mají ve věrnostním systému.

en: The text displayed before the points.
cs_CZ: Text zobrazený před body.

en: (Optional) If set, the number of points displayed will show the points currency.
cs_CZ: (Volitelné) Pokud je nastaveno, počet zobrazených bodů bude zobrazovat měnu bodů.

en: This shortcode displays a user's points history.
cs_CZ: Tento zkrácený kód zobrazuje historii bodů uživatele.

en: (Optional) The number of rows displayed. Default is 15.
cs_CZ: (Volitelné) Počet zobrazených řádků. Výchozí hodnota je 15.

en: Points on Cart Tool
cs_CZ: Body na košíku Tool

en: This shortcode is used to display the Points on Cart tool.
cs_CZ: Tento zkrácený kód se používá k zobrazení nástroje Body na košíku.

en: You can customize its appearance in the Widgets Tab.
cs_CZ: Jeho vzhled můžete upravit na kartě Widgety.

en: Maximum Point Amount on Cart
cs_CZ: Maximální bodová částka v košíku

en: This shortcode will show the maximum quantity of Point that could be used on this cart.
cs_CZ: Tento zkrácený kód zobrazí maximální množství bodu, které lze v tomto košíku použít.

en: (Optional) If set, the amount will be a simple text. Otherwise, it will be presented inside a stylable element
cs_CZ: (Volitelné) Pokud je nastaveno, částka bude jednoduchý text. V opačném případě bude prezentován uvnitř stylizovatelného prvku

en: Information
cs_CZ: Informace

en: MyRewards Standard uses WooCommerce <i>orders</i> and <i>coupons</i>.
    							<br/>You should install <a href='https://wordpress.org/plugins/woocommerce/' target='_blank'>WooCommerce</a> to have them active.
    							<br/>Or <a href='https://plugins.longwatchstudio.com/product/woorewards/' target='_blank'>upgrade <b>MyRewards</b> to the <b>Pro</b> version</a>
    							and enjoy new ways to earn points (social media, sponsoring... with or without WooCommerce) and a lot of new reward types !
cs_CZ: MyRewards Standard používá WooCommerce <i>objednávky</i> a <i>kupóny</i>.
    							<br/>Měli byste si nainstalovat <a href='https://wordpress.org/plugins/woocommerce/' target='_blank'>WooCommerce</a> aby byly aktivní.
    							<br/>Nebo <a href='https://plugins.longwatchstudio.com/product/woorewards/' target='_blank'>aktualizujte<b>MyRewards</b> na <b>Pro</b> verzi,</a>
    							užívejte si nové způsoby získávání bodů (sociální média, sponzorování ... s WooCommerce nebo bez něj) a mnoho nových typů odměn!

en: It seems the prefab pool does not exists. Please run the <a%s>wizard</a> to create one.
cs_CZ: Zdá se, že panelový fond neexistuje. Spusťte průvodce a vytvořte jej.

en: No loyalty system available. Please run the <a%s>wizard</a> to install default one.
cs_CZ: Žádný věrnostní systém není k dispozici. Spusťte prosím, <a%s>průvodce</a> a nainstalujte výchozí systém.

en: It seems the prefab pool does not exists. Try to re-activate this plugin. If the problem persists, contact your administrator.
cs_CZ: Zdá se, že panelový fond neexistuje. Zkuste tento plugin znovu aktivovat. Pokud problém přetrvává, obraťte se na správce.

en: No loyalty system available. Try to re-activate the MyRewards plugin to install default ones.
cs_CZ: Žádný věrnostní systém není k dispozici. Zkuste znovu aktivovat plugin MyRewards a nainstalovat ty výchozí.

en: Loading failure
cs_CZ: Chyba načítání

en: General Settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Before activating your loyalty program, make sure you've read the documentation. You will find links to the documentation on the top right of each group.
cs_CZ: Před aktivací věrnostního programu si přečtěte dokumentaci. Odkazy na dokumentaci najdete vpravo nahoře u každé skupiny.

en: Here you can manage how your customers earn loyalty points
cs_CZ: Zde můžete spravovat, jak vaši zákazníci získávají věrnostní body

en: Rewards
cs_CZ: Odměny

en: Here you can manage the rewards for your customers. Rewards can either be automatically generated WooCommerce Coupons or points usable on cart for immediate discounts
cs_CZ: Zde můžete spravovat odměny pro své zákazníky. Odměny mohou být buď automaticky generovány kupóny WooCommerce, nebo body použitelné v košíku pro okamžité slevy

en: Reward Type
cs_CZ: Typ odměny

en: WooCommerce Coupon
cs_CZ: Kupón WooCommerce

en: Points on Cart
cs_CZ: Body v košíku

en: Point Value in %s
cs_CZ: Hodnota bodu v %s

en: Each point spent on the cart will decrease the order total of that value
cs_CZ: Každý bod vynaložený na vozík sníží celkový součet této hodnoty

en: Coupon
cs_CZ: Kupón

en: Watch our <a target='_blank' href='https://youtu.be/yl9WyGOGd_I'>youtube tutorial</a> to help you set up your loyalty program
cs_CZ: Podívej se na náš  <a target='_blank' href='https://youtu.be/yl9WyGOGd_I'>návod na YouTube</a> který vám pomůže nastavit věrnostní program

[ctx: pool enabled switch]
en: Off
cs_CZ: Vypnuto

[ctx: pool enabled switch]
en: On
cs_CZ: Na

[ctx: Pool title]
en: Title
cs_CZ: Název

en: Dates are required
cs_CZ: Data jsou povinná

en: <b>%s</b> order(s) processed.
cs_CZ: <b>%s</b> objednávek zpracováno.

en: If you really want to reset all MyRewards data, check this box and click on <i>'%s'</i> again.
cs_CZ: Pokud opravdu chcete obnovit všechna data MyRewards, zaškrtněte toto políčko a znovu klikněte na '%s'.

en: This operation is irreversible!
cs_CZ: Tato operace je nevratná!

en: Consider making a backup of your database before continue.
cs_CZ: Než budete pokračovat, zvažte vytvoření zálohy databáze.

en: You can now create new Points and Rewards System for your customers or uninstall MyRewards.
cs_CZ: Nyní můžete vytvořit nový systém bodů a odměn pro své zákazníky nebo odinstalovat MyRewards.

en: Public title
cs_CZ: Veřejný titul

en: Action to perform to earn points
cs_CZ: Provedená akce k získání bodů

en: Points value and options
cs_CZ: Bodová hodnota a možnosti

[ctx: Option Group]
en: Orders
cs_CZ: Objednávky

[ctx: Option Group]
en: Products
cs_CZ: Produkty

[ctx: Option Group]
en: Periodic
cs_CZ: Periodické

[ctx: Option Group]
en: Website
cs_CZ: Webová stránka

[ctx: Option Group]
en: Sharing
cs_CZ: Sdílení

[ctx: Option Group]
en: Sponsorship
cs_CZ: Sponzorství

[ctx: Option Group]
en: Achievements
cs_CZ: Úspěchy

en: The selected Earning Points System cannot be found.
cs_CZ: Vybraný systém věrnostních bodů nelze najít.

en: Earning Points System Type cannot be changed. Delete this and create a new one instead.
cs_CZ: Typ systému získávání bodů nelze změnit. Smažte to a místo toho vytvořte nový.

en: The selected Earning Points System type cannot be found.
cs_CZ: Vybraný typ systému výdělků není možné najít.

en: The selected Earning Point System cannot be found.
cs_CZ: Vybraný systém věrnostních bodů nelze najít.

en: Select an element below to see more information about it
cs_CZ: Chcete-li zobrazit další informace, vyberte prvek níže

en: You will have some extra information displayed if need be.
cs_CZ: V případě potřeby se zobrazí některé další informace.

en: Points cost
cs_CZ: Náklady na body

en: Reward description
cs_CZ: Popis odměny

en: Select the Reward
cs_CZ: Vyberte odměnu

en: Setup the Reward
cs_CZ: Nastavte odměnu

[ctx: Option Group]
en: Coupons
cs_CZ: Kupóny

[ctx: Option Group]
en: User's status
cs_CZ: Stav uživatele

[ctx: Option Group]
en: Miscellaneous
cs_CZ: Smíšený

en: The selected reward cannot be found.
cs_CZ: Vybranou odměnu nelze najít.

en: The reward type cannot be changed. Delete this and create a new one instead.
cs_CZ: Typ odměny nelze změnit. Smažte to a místo toho vytvořte nový.

en: The selected reward type cannot be found.
cs_CZ: Vybraný typ odměny nelze najít.

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Enter '=42' to set a total of 42 points to selected users instead of adding it to current amounts.
cs_CZ: Zadejte '= 42' a přidejte celkem 42 bodů vybraným uživatelům namísto přidání k aktuálním částkám.

en: Add/Subtract points
cs_CZ: Sčítání / odčítání bodů

en: Cannot load default loyalty system.
cs_CZ: Nelze načíst výchozí věrnostní systém.

en: Commercial operation
cs_CZ: Obchodní provoz

en: Points added to user. | Points added to users.
cs_CZ[0]: Bod přidaný uživatelem.
cs_CZ[1]: Body přidané uživatelem.
cs_CZ[2]: Bodů přidaných uživatelem.

en: A reward was generated. | Few rewards generated.
cs_CZ[0]: Byla vygenerována odměna.
cs_CZ[1]: Byly vygenerovány odměny.
cs_CZ[2]: Bylo vygenerováno několik odměn.

en: Loyalty System
cs_CZ: Věrnostní systém

en: MyRewards Points Displayer
cs_CZ: Zobrazovač bodů MyRewards

en: Let your customers see their points.
cs_CZ: Nechte své zákazníky vidět jejich body.

[ctx: frontend]
en: Current Points
cs_CZ: Aktuální body

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Select a Loyalty System
cs_CZ: Vyberte věrnostní systém

en: Force display for all users
cs_CZ: Vynutit zobrazení pro všechny uživatele

en: A <i>More details</i> page URL
cs_CZ: <i>Další detaily</i> o URL a stránce

en: Display the Points currency
cs_CZ: Zobrazit měnu bodů

en: More Details
cs_CZ: Více informací

en: The Points on Cart widget has been placed aside the Cart.
cs_CZ: Widget Body na košíku byl umístěn stranou košíku.

en: Demo. System
cs_CZ: Ukázka Systém

en: Your %s :
cs_CZ: Vaše %s:

[ctx: Part of Points to use as reward]
en: Used Amount :
cs_CZ: Použité množství:

en: Apply
cs_CZ: Aplikovat

en: Use Max Amount
cs_CZ: Použijte maximální částku

en: Every %s you use is worth %s
cs_CZ: Každé %s, které používáte, má hodnotu %s

en: You can only use your %s to reduce the cart total by %s%%
cs_CZ: Svůj %s můžete použít pouze ke snížení celkového košíku o %s%%

en: You can only use your %s to reduce the cart total to %s
cs_CZ: Svůj %s můžete použít pouze ke snížení celkového košíku na %s

en: The cart subtotal needs to be over %s if you want to use %s
cs_CZ: Mezisoučet košíku musí být větší než %s, pokud chcete použít %s

en: The customer will receive a WooCommerce Coupon, either for a fix discount or a percentage one.
cs_CZ: Zákazník obdrží kupón WooCommerce, buď za pevnou slevu, nebo za procentuální slevu.

en: The generated coupon can be used like any other WooCommerce coupon.
cs_CZ: Vygenerovaný kupón lze použít jako jakýkoli jiný kupón WooCommerce.

[ctx: Coupon Unlockable]
en: Discount type
cs_CZ: Typ slevy

en: Fixed cart discount
cs_CZ: Pevná sleva na košík

en: Percentage discount
cs_CZ: Procentní sleva

[ctx: Coupon Unlockable]
en: Coupon amount
cs_CZ: Částka kupónu

[ctx: Coupon Unlockable]
en: Validity period
cs_CZ: Doba platnosti

en: Validity period
cs_CZ: Doba platnosti

en: Coupon amount
cs_CZ: Částka kupónu

en: Discount in percent or fixed price
cs_CZ: Sleva v procentech nebo pevná cena

[ctx: getDisplayType]
en: Fixed/Percentage discount
cs_CZ: Pevná / procentuální sleva

en: %s discount on an order
cs_CZ: %s sleva na objednávku

en: valid up to %s
cs_CZ: platí do %s

en: valid for %1$d %2$s
cs_CZ: platnost %1$d %2$s

en:  (excl. tax)
cs_CZ: (bez daně)

en:  (incl. tax)
cs_CZ: (vč. daně)

[ctx: Cannot be bought cause no discount]
en: No discount
cs_CZ: Žádná sleva

en: TESTCODE
cs_CZ: TESTKÓD

en: Coupon code : %s
cs_CZ: Kód kupónu: %s

en: Customer Email
cs_CZ: E-mail zákazníka

en: No coupon
cs_CZ: Žádný kupón

en: See coupons
cs_CZ: Zobrazit kupóny

[ctx: unlockable category]
en: Sponsored
cs_CZ: Sponzorováno

en: Standard System
cs_CZ: Standardní systém

en: Your settings have been migrated during MyRewards update.
    We tried our best to conserve the same behavior as before but we advise you to check them anyway.
cs_CZ: Vaše nastavení bylo migrováno během aktualizace MyRewards. 
    Snažili jsme se co nejlépe zachovat stejné chování jako dříve, ale doporučujeme vám je stejně zkontrolovat.

en: Loyalty System Setup
cs_CZ: Nastavení věrnostního systému

en: Choose a Wizard
cs_CZ: Vyberte si průvodce

en: Settings…
cs_CZ: Nastavení…

en: The standard system is the most common loyalty system available. Users earn points by performing various actions. When they have enough points, they can unlock rewards such as discount coupons.
cs_CZ: Standardní systém je nejběžnějším dostupným věrnostním systémem. Uživatelé získávají body prováděním různých akcí. Když mají dostatek bodů, mohou odemknout odměny, například slevové kupóny.

en: Leveling System
cs_CZ: Úrovňový systém

en: Leveling systems works differently than standard systems. Users earn points by performing various actions. But they don't spend their points. Instead, they reach different levels and unlock all rewards set at a level when they have enough points.
cs_CZ: Úrovňové systémy fungují jinak než standardní systémy. Uživatelé získávají body prováděním různých akcí. Ale neutrácejí své body. Místo toho dosáhnou různých úrovní a odemknou všechny odměny nastavené na úrovni, když mají dostatek bodů.

en: Special Events
cs_CZ: Speciální akce

en: Use the special events wizard to create temporary loyalty programs for various occasions. This wizard proposes scenarios for the following events :
cs_CZ: Pomocí průvodce zvláštními událostmi můžete vytvořit dočasné věrnostní programy pro různé příležitosti. Tento průvodce navrhuje scénáře pro následující události:

en: Black Friday
cs_CZ: Černý pátek

en: Christmas
cs_CZ: Vánoce

en: Easter
cs_CZ: Velikonoční

en: Double Points
cs_CZ: Dvojité body

en: Create a special event and allow customers to earn twice the points for a limited period of time. You can also choose to allow users with a special role to earn twice the points. Or both.
cs_CZ: Vytvořte speciální událost a umožněte zákazníkům na omezenou dobu vydělat dvojnásobek bodů. Můžete se také rozhodnout umožnit uživatelům se speciální rolí získat dvojnásobek bodů. Nebo oboje.

en: Sponsorship
cs_CZ: Sponzorství

en: Add a loyalty system that rewards customers for sponsoring new people on your website. Sponsored also receive a reward to encourage them to subscribe and buy on your website.
cs_CZ: Přidejte věrnostní systém, který odměňuje zákazníky za sponzorování nových lidí na vašem webu. Sponzorováno také obdrží odměnu, která je povzbudí k odběru a nákupu na vašem webu.

en: Customer Birthday or Registration Anniversary
cs_CZ: Narozeniny zákazníka nebo výročí registrace

en: Celebrate your customers birthday or registration anniversary by sending them a discount coupon on that occasion. Really easy to set up and very appreciated by customers.
cs_CZ: Oslavte svým zákazníkům narozeniny nebo výročí registrace zasláním slevového kupónu při této příležitosti. Opravdu snadné nastavení a velmi oceňované zákazníky.

en: Methods to earn points
cs_CZ: Metody získávání bodů

en: Reward
cs_CZ: Odměna

en: Summary
cs_CZ: Souhrn

en: Welcome to this Wizard. This tool will help you configure your first loyalty system in less than 5 minutes.
cs_CZ: Vítejte v tomto průvodci. Tento nástroj vám pomůže nakonfigurovat váš první věrnostní systém za méně než 5 minut.

en: This wizard is limited for MyRewards Standard.
cs_CZ: Tento průvodce je omezen na MyRewards Standard.

en: If you want to have access to all methods and rewards, please consider trying MyRewards Pro.
cs_CZ: Pokud chcete mít přístup ke všem metodám a odměnám, zvažte vyzkoušení MyRewards Pro.

en: Loyalty system name
cs_CZ: Název věrnostního systému

en: Name your loyalty system. If you leave it empty, it will be named automatically
cs_CZ: Pojmenujte svůj věrnostní systém. Pokud toto pole necháte prázdné, bude pojmenováno automaticky

en: Your customers will earn points every time they perform the actions defined here.
cs_CZ: Vaši zákazníci získají body pokaždé, když provedou zde definované akce.

en: Set points for all the methods you want and ignore the ones you don't want. You can change all these settings later.
cs_CZ: Nastavte body pro všechny požadované metody a ignorujte ty, které nechcete. Všechna tato nastavení můžete později změnit.

en: Some categories are not accessible in the free version of MyRewards.
cs_CZ: Některé kategorie nejsou dostupné ve bezplatné verzi MyRewards.

en: Select a Category
cs_CZ: Vyberte kategorii

en: Orders
cs_CZ: Objednávky

en: Rate us !
cs_CZ: Ohodnoťte nás !

en: Products
cs_CZ: Produkty

en: Talk about us !
cs_CZ: Mluvte o nás!

en: Points for each %s spent
cs_CZ: Body za každé  %s utracení

en: Number | Empty to ignore
cs_CZ: Číslo | Prázdné ignorovat

en: Points on order placed
cs_CZ: Body na objednávku

en: Extra points on first order
cs_CZ: Body navíc při první objednávce

en: Points on product review
cs_CZ: Body k recenzi produktu

en: Select the reward for your customers. The rewards types are limited in the standard version. You can change these settings later.
cs_CZ: Vyberte odměnu pro své zákazníky. Ve standardní verzi jsou typy odměn omezené. Tato nastavení můžete později změnit.

en: Select a reward
cs_CZ: Vyberte odměnu

[ctx: Coupon Unlockable]
en: Coupon (%s)
cs_CZ: Kupón (%s)

en: Discount (%)
cs_CZ: Sleva (%)

en: Free Product
cs_CZ: Produkt zdarma

en: Free Shipping
cs_CZ: Doprava zdarma

en: Variable Discount
cs_CZ: Variabilní sleva

en: Badge
cs_CZ: Odznak

en: User Role
cs_CZ: Role uživatele

en: VIP Membership
cs_CZ: VIP členství

[ctx: Points on Cart Reward]
en: Point value in %s
cs_CZ: Bodová hodnota v %s

en: Set the monetary value of a point. Each point used on a cart will discount the total by that value.
cs_CZ: Nastavte peněžní hodnotu bodu. Každý bod použitý na košíku slevou z celkové hodnoty o tuto hodnotu.

en: Points Needed
cs_CZ: Potřebné body

[ctx: Coupon Unlockable]
en: Coupon Amount (%s)
cs_CZ: Částka kupónu (%s)

en: Every time customers have enough points, those points will be used to generate a coupon of that amount.
cs_CZ: Pokaždé, když mají zákazníci dostatek bodů, budou tyto body použity k vygenerování kupónu v této výši.

en: Every time customers have enough points, those points will be used to generate a discount coupon with that percentage.
cs_CZ: Pokaždé, když mají zákazníci dostatek bodů, budou tyto body použity k vygenerování slevového kupónu s tímto procentem.

en: You're almost done. Check your settings below and submit if you're satisfied with the settings.
cs_CZ: Jsi skoro hotový. Zkontrolujte nastavení níže a odešlete, pokud jste s nastavením spokojeni.

en: Settings Summary
cs_CZ: Souhrn nastavení

en: Do you want to start your loyalty system at the end of this wizard ? If you select No, you'll have to start it manually later.
cs_CZ: Chcete spustit věrnostní systém na konci tohoto průvodce? Pokud vyberete Ne, budete jej muset později spustit ručně.

en: Start the program ?
cs_CZ: Spustit program?

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: No
cs_CZ: Ne

en: Loyalty System Name
cs_CZ: Název věrnostního systému

en:  %s points earned for each %s spent
cs_CZ:  %s bodů získaných za každé %s utracení

en: Spend Money
cs_CZ: Utrácet peníze

en:  %s points for each placed order
cs_CZ:  %s bodů za každou zadanou objednávku

en: Place an order
cs_CZ: Objednat

en:  %s extra points for the first order
cs_CZ:  %s bodů navíc za první objednávku

en: Place a first order
cs_CZ: Vytvoření první objednávky

en:  %s points for a product review
cs_CZ: %s bodů za recenzi produktu

en: Product Review
cs_CZ: Produktová recenze

en:  %s percent discount for %s points
cs_CZ:  %s procentuální sleva za %s bodů

en: Percentage Discount
cs_CZ: Procentní sleva

en:  %s%s discount for %s points
cs_CZ:  %s%s sleva za %s bodů

en: Fixed Discount
cs_CZ: Pevná sleva

en:  %s%s discount for each point
cs_CZ: %s%s sleva za každý bod

en: Points for each %s spent expects numeric value greater than zero or leave blank.
cs_CZ: Body za každé %s utracení, očekávají číselnou hodnotu větší než nula nebo ponechají prázdné.

en: Points on order placed expects numeric value greater than zero or leave blank.
cs_CZ: Body v zadané objednávce očekávají, že číselná hodnota bude větší než nula, nebo zůstane prázdné.

en: Extra points on first order expects numeric value greater than zero or leave blank.
cs_CZ: Body navíc v první objednávce očekávají, že číselná hodnota bude větší než nula, nebo zůstane prázdné.

en: Points for product review expects numeric value greater than zero or leave blank.
cs_CZ: Body za recenzi produktu očekávají, že číselná hodnota bude větší než nula, nebo budou prázdné.

en: Points Needed expects numeric value greater than zero.
cs_CZ: Potřebné body očekávají číselnou hodnotu větší než nula.

en: Please, set a reward percentage greater than 0% up to 100%.
cs_CZ: Nastavte prosím procento odměny větší než 0% až 100%.

en: Please, set a positive reward amount.
cs_CZ: Nastavte kladnou částku odměny.

en: Please, set a positive point value.
cs_CZ: Nastavte kladnou bodovou hodnotu.

en: Please, select a reward type.
cs_CZ: Vyberte typ odměny.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Help
cs_CZ: Pomoc

en: Point
cs_CZ: Bod

en: MyRewards Thumbnail
cs_CZ: Miniatura MyRewards

en: MyRewards Thumbnail Small
cs_CZ: MyRewards Miniatura malá

en: Loyalty Systems
cs_CZ: Věrnostní systémy

en: Earning Points Methods
cs_CZ: Metody získávání bodů

en: Earning Points Method
cs_CZ: Metoda získávání bodů

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

note: Description of the plugin/theme
en: Improve your customers experience with Rewards, Levels and Achievements. Use it with WooCommerce to set up a loyalty program.
cs_CZ: Zlepšete zážitek svých zákazníků pomocí odměn, úrovní a úspěchů. Použijte jej s WooCommerce k nastavení věrnostního programu.

note: Author of the plugin/theme
en: Long Watch Studio
cs_CZ: Studio Long Watch
