FileBird - en to pl translation catalogue (187 entries)

en: Import categories to FileBird
pl: Importowanie kategorii do systemu FileBird

en: We found you have %1$s categories you created from <strong>%2$s</strong> plugin. Would you like to import it to <strong>FileBird</strong>?
pl: Okazało się, że masz %1$s kategorie utworzone z <strong>%2$s</strong> wtyczki. Czy chcesz zaimportować go do <strong>FileBird?</strong>

en: Import Now
pl: Importuj teraz

en: No, thanks
pl: Nie, dziękuję

en: Success
pl: Sukces

en: success
pl: pomyślnie

en: validation failed
pl: sprawdzanie poprawności nie powiodło się

en: Successfully wiped.
pl: Pomyślnie wyczyszczone.

en: Successfully cleared.
pl: Pomyślnie wyczyszczone.

en: Please try again.
pl: Proszę spróbować ponownie.

en: Congratulations! We imported successfully %d folders into <strong>FileBird.</strong>
pl: gratulacje! Pomyślnie zaimportowaliśmy %d foldery do <strong>FileBird.</strong>

en: Already Updated
pl: Już zaktualizowany

en: This folder ID does not exist, please check again.
pl: Ten identyfikator folderu nie istnieje, sprawdź ponownie.

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Give FileBird a review
pl: Nadaj FileBirdowi recenzję

en: Thank you for choosing FileBird. We hope you love it. Could you take a couple of seconds posting a nice review to share your happy experience?
pl: Dziękujemy za wybranie FileBird. Mamy nadzieję, że ci się to sie kocha. Czy możesz poświęcić kilka sekund na opublikowanie miłej recenzji, aby podzielić się swoim szczęśliwym doświadczeniem?

en: We will be forever grateful. Thank you in advance ;)
pl: Będziemy na zawsze wdzięczni. Z góry dziękuję ;)

en: Rate now
pl: Szybkość teraz

en: Later
pl: Później

en: Already did
pl: Już nie

en: Activate your license for automatic updates
pl: Aktywowanie licencji na automatyczne aktualizacje

en: Could not use this purchase code for your domain.
pl: Nie można użyć tego kodu zakupu dla domeny.

en: Could not verify your domain.
pl: Nie można zweryfikować domeny.

en: Please active license to update.
pl: Proszę aktywną licencję na aktualizację.

en: Invalid action
pl: Nieprawidłowa akcja

en: folder_id is missing.
pl: folder_id brakuje.

en: Required fields are missing.
pl: Brak wymaganych pól.

en: Validation failed
pl: Zatwierdzenie nie powiodło się

en: Create your first folder for media library now.
pl: Utwórz teraz swój pierwszy folder dla biblioteki multimediów.

en: Get Started
pl: Rozpocznij

en: FileBird 4 Update Required
pl: Wymagana aktualizacja Systemu Plików 4

en: You're using the new FileBird 4. Please update database to view your folders correctly.
pl: Używasz nowego FileBird 4. Zaktualizuj bazę danych, aby poprawnie wyświetlić foldery.

en: Update now
pl: Aktualizuj teraz

en: Your request can't be processed.
pl: Nie można przetworzyć żądania.

en: All Folders
pl: Wszystkie foldery

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Please choose folder
pl: Wybierz folder

en: A folder with this name already exists. Please choose another one.
pl: Folder o tej nazwie już istnieje. Wybierz inny.

en: Can't delete folder, please try again later
pl: Nie można usunąć folderu, spróbuj ponownie później

en: Folder tree has been updated.
pl: Drzewo folderów zostało zaktualizowane.

en: No media files found.
pl: Nie znaleziono plików.

en: New Folder
pl: Nowy folder

en: Delete
pl: Usuń

en: Folders
pl: Foldery

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cut
pl: Wytnij

en: Paste
pl: Wklej

en: Download
pl: Pobierz

en: Download (Pro version)
pl: Pobierz (wersja Pro)

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Generating download link...
pl: Generowanie łącza pobierania...

en: Successfully moved
pl: Pomyślnie przeniesiony

en: Unsuccessfully moved
pl: Bezskutecznie przeniesiony

en: Successfully deleted!
pl: Usunięto pomyślnie

en: Can't delete!
pl: Nie można usunąć!

en: Save
pl: Zapisz

en: Folder name...
pl: Nazwa folderu...

en: Enter folder name...
pl: Wprowadź nazwę folderu...

en: Are you sure you want to delete
pl: Czy na pewno chcesz usunąć

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewny?

en: Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
pl: Pliki te zostaną przeniesione do <strong>folderu Uncategorized.</strong>

en: You are editing another folder! Please complete the task first!
pl: Edytujesz inny folder! Najpierw wykonaj zadanie!

en: Sort Folders
pl: Sortowanie folderów

en: Delete Folder
pl: Usuń Folder

en: Sort Files
pl: Sortuj pliki

en: Bulk Select
pl: Wybór zbiorczy

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Previous folder selected
pl: Poprzedni wybrany folder

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten folder? Pliki te zostaną przeniesione do <strong>folderu Uncategorized.</strong>

en: Sort Ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Sort Descending
pl: Sortowanie malejąco

en: Reset
pl: Resetuj

en: By Name
pl: Imię

en: Name Ascending
pl: Rosnąco

en: Name Descending
pl: Malejąco

en: By Date
pl: Wg daty

en: Date Ascending
pl: Data rosnąco

en: Date Descending
pl: Data malejąco

en: By Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Modified Ascending
pl: Zmodyfikowany rosnąco

en: Modified Descending
pl: Zmodyfikowany malejąco

en: By Author
pl: Przez autora

en: Author Ascending
pl: Autor rosnąco

en: Author Descending
pl: Autor malejąco

en: By Title
pl: Według tytułu

en: Title Ascending
pl: Tytuł rosnąco

en: Title Descending
pl: Tytuł malejąco

en: Skip & Deactivate
pl: Pomiń i dezaktywuj

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Thank you so much!
pl: Dziękuję bardzo!

en: It doesn't have the features I'm looking for.
pl: Nie ma funkcji, których szukam.

en: Not work with my theme or other plugins.
pl: Nie działa z moim motywem lub innymi pluginami.

en: Found another plugin that works better.
pl: Znaleziono inną wtyczkę, która działa lepiej.

en: Don't know how to use it.
pl: Nie wiem, jak go używać.

en: This is just temporary, I will use it again.
pl: To jest tylko tymczasowe, użyję go ponownie.

en: Other
pl: Inne

en: Which features please?
pl: Jakie funkcje proszę?

en: Please tell us which one
pl: Proszę nam powiedzieć, który z nich

en: Please read FileBird documentation <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">here</a> or <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">chat with us</a> if you need help
pl: Przeczytaj dokumentację FileBird <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">tutaj</a> lub <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">porozmawiaj z nami,</a> jeśli potrzebujesz pomocy

en: Please <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">ask for support here</a>, we will fix it for you.
pl: Proszę <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">poprosić o wsparcie tutaj,</a>naprawimy to dla Ciebie.

en: Please share your thoughts...
pl: Proszę podzielić się swoimi przemyśleniami...

en: Want a better FileBird?
pl: Chcesz lepiej FileBird?

en: Sorry to see you walk away, please share why you want to deactivate FileBird?
pl: Przykro nam, że odchodzisz, proszę podzielić się, dlaczego chcesz dezaktywować FileBird?

en: Folder Limit Reached
pl: Osiągnięto limit folderów

en: <p>FileBird Lite version supports up to 10 folders.<br>Please upgrade to have unlimited folders and other premium features!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>Unlimited Folders</li>
              <li>Sort Files / Folders</li>
              <li>Compatible with Premium Page Builders <span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewBox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>Get Fast Updates</li>
              <li>Premium Technical Support</li>
              <li>One-time Payment</li>
              <li>30-day Refund Guarantee</li>
            </ul>
pl: <p>Wersja FileBird Lite obsługuje do 10 folderów.<br>Proszę uaktualnić, aby mieć nieograniczoną foldery i inne funkcje premium!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>Nieograniczona liczba folderów</li>
              <li>Sortowanie plików / folderów</li>
              <li>Kompatybilny z konstruktorami stron Premium <span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewBox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>Uzyskaj szybkie aktualizacje</li>
              <li>Pomoc techniczna premium</li>
              <li>Płatność jednorazowa</li>
              <li>30-dniowa gwarancja zwrotu kosztów</li>
            </ul>

en: Including Divi, Fusion, Thrive Architect, WPBakery...
pl: W tym Divi, Fusion, Thrive Architect, WPBakery ...

en: Upgrade to FileBird Pro now
pl: Uaktualnij do FileBird Pro już teraz

en: Success.
pl: Sukces.

en: Congratulations. Successfully imported!
pl: gratulacje. Pomyślnie zaimportowane!

en: Go To Media
pl: Przejdź do mediów

en: You're using the new FileBird 4. Please import database to view your folders correctly.
pl: Używasz nowego FileBird 4. Zaimportuj bazę danych, aby poprawnie wyświetlić foldery.

en: Import now
pl: Importuj teraz

en: Import failed. Please try again or <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact our support</a>.
pl: Importowanie nie powiodło się. Spróbuj ponownie lub <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">skontaktuj się z naszym wsparciem.</a>

en: Please enter your Purchase Code.
pl: Podaj kod zakupu.

en: Please enter your Personal Access Token or get one.
pl: Podaj swój osobisty token dostępu lub go otrzymasz.

en: Can not active your License, please try again.
pl: Nie można aktywować licencji, spróbuj ponownie.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: FileBird Settings
pl: Ustawienia FileBird

en: Select a default startup folder:
pl: Wybierz domyślny folder startowy:

en: Auto sort files by:
pl: Automatyczne sortowanie plików według:

en: Default
pl: Domyślny

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Failed to save settings. Please try again!
pl: Nie można zapisać ustawień. Spróbuj ponownie!

en: Unlock new features
pl: Odblokowywanie nowych funkcji

en: To use FileBird folders with your current page builder/plugin, please upgrade to PRO version.
pl: Aby korzystać z folderów FileBird z bieżącym konstruktorem stron / wtyczką, przejdź do wersji PRO.

en: Do more with FileBird PRO
pl: Więcej informacji dzięki Systemowi FileBird PRO

en: You're using a third party plugin, which is supported in FileBird PRO. Please upgrade to browse files faster and get more done.
pl: Używasz wtyczki innej firmy, która jest obsługiwana w FileBird PRO. Uaktualnij, aby szybciej przeglądać pliki i zrobić więcej.

en: Go Pro
pl: Wersja Pro

en: View details.
pl: Wyświetl szczegóły.

en: Turn off for 7 days
pl: Wyłączanie na 7 dni

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Uploaded
pl: Przesłano

en: Less than a min
pl: Mniej niż min

en: Total size
pl: Całkowity rozmiar

en: View details
pl: Pokaż szczegóły

en: More information about %s
pl: Więcej informacji o %s

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
pl: Wtyczka %s jest aktualna.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
pl: Nowa wersja wtyczki %s jest dostępna.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
pl: Nie można ustalić, czy aktualizacje są dostępne dla %s.

en: Unknown update checker status "%s"
pl: Nieznany stan sprawdzania aktualizacji " %s"

en: There is no changelog available.
pl: Dziennik zmian jest niedostępny.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Activation
pl: Aktywacja

en: Update Database
pl: Aktualizuj bazę danych

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Import
pl: Importuj

en: Congratulations! 🎉
pl: Gratulacje! 🎉

en: Your FileBird Pro was activated!
pl: Twój FileBird Pro został aktywowany!

en: Starting a new site? <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" class="njt-fb-purchase-more">Buy another license</a>.
pl: Uruchamianie nowej witryny? <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" class="njt-fb-purchase-more">Kup inną licencję</a>.

en: To activate FileBird, please sign in to Envato and accept a few permissions.
pl: Aby aktywować filebird, zaloguj się do Envato i zaakceptuj kilka uprawnień.

en: This helps verify your license.
pl: Pomaga to zweryfikować licencję.

en: By activating FileBird, you’ll have:
pl: Aktywując FileBird, będziesz mieć:

en: Auto-update to the latest version
pl: Automatyczna aktualizacja do najnowszej wersji

en: Premium Technical Support
pl: Pomoc techniczna premium

en: Live Chat 1-1 on Facebook for any questions
pl: Czat na żywo 1-1 na Facebooku w razie jakichkolwiek pytań

en: Login with Envato
pl: Zaloguj się za pomocą Envato

en: An API to run Get folders & Set attachments
pl: Interfejs API do uruchamiania folderów Pobierz & Ustawianie załączników

en: Please see FileBird API for developers <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/api">here</a>.
pl: Zobacz FileBird API dla programistów <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/api">tutaj</a>.

en: API key
pl: Klucz API

en: Generate
pl: Generuj

en: Import to FileBird
pl: Importowanie do pliku FileBird

en: Import categories/folders from other plugins. We import virtual folders, your website will be safe, don't worry ;)
pl: Importuj kategorie/foldery z innych wtyczek. Importujemy wirtualne foldery, Twoja strona będzie bezpieczna, nie martw się ;)

en: Enhanced Media Library plugin by wpUXsolutions
pl: Ulepszona wtyczka biblioteki multimediów przez rozwiązania wpUXsolutions

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>Enhanced Media Library</strong> plugin.
pl: Okazało się, że masz <strong>( %1$s )</strong> kategorie utworzone z <strong>wtyczki Enhanced Media Library.</strong>

en:  Would you like to import to <strong>FileBird</strong>?
pl: Czy chcesz zaimportować do <strong>FileBird?</strong>

en: WordPress Media Library Folders by Max Foundry
pl: Foldery biblioteki multimediów WordPress firmy Max Foundry

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WordPress Media Library Folders</strong> plugin.
pl: Okazało się, że masz <strong>( %1$s )</strong> kategorie utworzone z <strong>WordPress Media Library Foldery</strong> plugin.

en: WP Media folder by Joomunited
pl: Folder WP Media od Joomunited

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WP Media folder</strong> plugin.
pl: Okazało się, że masz <strong>( %1$s )</strong> kategorie utworzone z <strong>WP Media folder</strong> wtyczki.

en: WP Real Media Library by devowl.io GmbH
pl: BIBLIOTEKA MEDIALNA WP Real od devowl.io GmbH

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WP Real Media Library</strong> plugin.
pl: Okazało się, że masz <strong>( %1$s )</strong> kategorie utworzone z <strong>WP Real Media Library</strong> plugin.

en: HappyFiles by Codeer
pl: HappyFiles od Codeer

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>HappyFiles</strong> plugin.
pl: Okazało się, że masz <strong>( %1$s )</strong> kategorie utworzone z wtyczki <strong>HappyFiles.</strong>

en: Each user has his own folders?
pl: Każdy użytkownik ma swoje własne foldery?

en: Clear all data
pl: Wyczyść wszystkie dane

en: This action will delete all FileBird data, FileBird settings and bring you back to WordPress default media library.
pl: Ta akcja spowoduje usunięcie wszystkich danych FileBird, ustawienia FileBird i doprowadzić cię z powrotem do domyślnej biblioteki multimediów WordPress.

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Import from old version
pl: Importowanie ze starej wersji

en: By running this action, all folders created in version 3.9 & earlier installs will be imported.
pl: Po uruchomieniu tej akcji zostaną zaimportowane wszystkie foldery utworzone w wersji 3.9 & earlier installs.

en: It seems you don't have any valid FileBird license. Please <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact support</a> to get help or <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank">purchase a FileBird license</a>
pl: Wygląda na to, że nie masz żadnej ważnej licencji FileBird. Skontaktuj <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">się z pomocą techniczną,</a> aby uzyskać pomoc lub kupić <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank">licencję FileBird</a>

en: Oops! Activation failed.
pl: Oops! Aktywacja nie powiodła się.

en: Choose folder:
pl: Wybierz folder:

note: Description of the plugin/theme
en: Organize thousands of WordPress media files into folders/ categories at ease.
pl: Zorganizuj tysiące plików multimedialnych WordPress w foldery / kategorie na luzie.

note: Author of the plugin/theme
en: Ninja Team
pl: Zespół Ninja
