FileBird - en to tr translation catalogue (189 entries)

en: FileBird Folder
tr: FileBird Klasörü

en: Import categories to FileBird
tr: Kategorileri FileBird'e aktarma

en: We found you have %1$s categories you created from <strong>%2$s</strong> plugin. Would you like to import it to <strong>FileBird</strong>?
tr: <strong>%2$s'lık</strong> eklentiden oluşturduğunuz %1$s 'lık kategorilere sahip olduğunuzu bulduk. <strong>FileBird'e</strong>almak ister misiniz?

en: Import Now
tr: Şimdi İçe Aktar

en: No, thanks
tr: Hayır, teşekkürler

en: Success
tr: Başarılı

en: success
tr: başarılı

en: validation failed
tr: doğrulama başarısız oldu

en: Successfully wiped.
tr: Başarıyla silindi.

en: Successfully cleared.
tr: Başarıyla temizlendi.

en: Please try again.
tr: Lütfen tekrar deneyin.

en: Congratulations! We imported successfully %d folders into <strong>FileBird.</strong>
tr: Tebrikler! <strong>FileBird'e</strong> başarıyla %1$d klasörleri aldık.

en: Already Updated
tr: Zaten Güncellendi

en: This folder ID does not exist, please check again.
tr: Bu klasör kimliği yok, lütfen yeniden denetleyin.

en: Updated
tr: Güncellendi

en: Give FileBird a review
tr: FileBird'e bir inceleme verin

en: Thank you for choosing FileBird. We hope you love it. Could you take a couple of seconds posting a nice review to share your happy experience?
tr: FileBird'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Umarım beğenirsiniz. Mutlu deneyiminizi paylaşmak için güzel bir yorum gönderme birkaç saniye alabilir misiniz?

en: We will be forever grateful. Thank you in advance ;)
tr: Sonsuza kadar minnettar olacağız. Şimdiden ;) teşekkür ederiz

en: Rate now
tr: Şimdi derecelendirin

en: Later
tr: Sonra

en: Already did
tr: Zaten yaptım

en: Activate your license for automatic updates
tr: Otomatik güncellemeler için lisansınızı etkinleştirme

en: Could not use this purchase code for your domain.
tr: Bu satın alma kodu etki alanınız için kullanılamadı.

en: Could not verify your domain.
tr: Etki alanınız doğrulanamadı.

en: Please active license to update.
tr: Lütfen güncelleştirmek için etkin lisans.

en: Invalid action
tr: Geçersiz eylem

en: folder_id is missing.
tr: folder_id kayıp.

en: Required fields are missing.
tr: Gerekli alanlar eksik.

en: Validation failed
tr: Doğrulama başarısız

en: Create your first folder for media library now.
tr: Şimdi medya kitaplığı için ilk klasörünüzü oluşturun.

en: Get Started
tr: Şimdi Başlayın

en: FileBird 4 Update Required
tr: FileBird 4 Güncelleme Gerekli

en: You're using the new FileBird 4. Please update database to view your folders correctly.
tr: Yeni FileBird 4'u kullanıyorsun. Klasörlerinizi doğru görüntülemek için lütfen veritabanını güncelleştirin.

en: Update now
tr: Şimdi güncelle

en: Your request can't be processed.
tr: İsteğiniz işlenemez.

en: All Folders
tr: Tüm Klasörler

en: Uncategorized
tr: Kategorisiz

en: Please choose folder
tr: Lütfen klasörseçin

en: A folder with this name already exists. Please choose another one.
tr: Bu adda bir klasör zaten var. Lütfen başka bir tane seçin.

en: Can't delete folder, please try again later
tr: Klasörü silemez, lütfen daha sonra yeniden deneyin

en: Folder tree has been updated.
tr: Klasör ağacı güncelleştirildi.

en: No media files found.
tr: Medya bulunamadı

en: New Folder
tr: Yeni Klasör

en: Delete
tr: Sil

en: Folders
tr: Klasörler

en: Ok
tr: Tamam

en: Cancel
tr: İptal

en: Cut
tr: Kes

en: Paste
tr: Yapıştır

en: Download
tr: İndir

en: Download (Pro version)
tr: İndir (Pro sürümü)

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Generating download link...
tr: Karşıdan yükleme bağlantısı oluşturuluyor...

en: Successfully moved
tr: Başarıyla taşındı

en: Unsuccessfully moved
tr: Başarısız taşındı

en: Successfully deleted!
tr: Başarıyla silindi!

en: Can't delete!
tr: Silemez!

en: Save
tr: Kaydet

en: Folder
tr: Klasör

en: Folder name...
tr: Klasör adı...

en: Enter folder name...
tr: Klasör adını girin...

en: Are you sure you want to delete
tr: Silmek istediğine emin misin

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
tr: Bu dosyalar <strong>Uncategorized</strong> klasörüne taşınır.

en: You are editing another folder! Please complete the task first!
tr: Başka bir klasörü düzenliyorsunuz! Lütfen önce görevi tamamlayın!

en: Sort Folders
tr: Klasörleri Sırala

en: Delete Folder
tr: Klasörü Sil

en: Sort Files
tr: Dosyaları Sıralama

en: Bulk Select
tr: Toplu Seç

en: All Files
tr: Tüm Dosyalar

en: Previous folder selected
tr: Önceki klasör seçildi

en: Rename
tr: Yeniden Adlandır

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
tr: Bu klasörü silmek istediğinizden emin misiniz? Bu dosyalar <strong>Uncategorized</strong> klasörüne taşınır.

en: Sort Ascending
tr: Artan

en: Sort Descending
tr: Azalan

en: Reset
tr: Sıfırla

en: By Name
tr: İsim

en: Name Ascending
tr: İsme Göre Artan

en: Name Descending
tr: İsme Göre Azalan

en: By Date
tr: Tarihe Göre

en: Date Ascending
tr: Tarihe Göre Artan

en: Date Descending
tr: Tarihe Göre Azalan

en: By Modified
tr: Tarafından Değiştirildi

en: Modified Ascending
tr: Değiştirilen Artan

en: Modified Descending
tr: Modifiye Azalan

en: By Author
tr: Yazar Tarafından

en: Author Ascending
tr: Yazar Artan

en: Author Descending
tr: Yazar Azalan

en: By Title
tr: Başlığa Göre

en: Title Ascending
tr: Başlığa Göre Artan

en: Title Descending
tr: Başlığa Göre Azalan

en: Skip & Deactivate
tr: Atla ve Devre Dışı Bırak

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: Thank you so much!
tr: Çok teşekkür ederim!

en: It doesn't have the features I'm looking for.
tr: Aradığım özelliklere sahip değil.

en: Not work with my theme or other plugins.
tr: Benim tema veya diğer eklentileri ile çalışmak değil.

en: Found another plugin that works better.
tr: Daha iyi çalışan başka bir eklenti bulundu.

en: Don't know how to use it.
tr: Nasıl kullanılacağını bilmiyorum.

en: This is just temporary, I will use it again.
tr: Bu sadece geçici, tekrar kullanacağım.

en: Other
tr: Diğer

en: Which features please?
tr: Hangi özellikler lütfen?

en: Please tell us which one
tr: Lütfen bize hangisi olduğunu söyle.

en: Please read FileBird documentation <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">here</a> or <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">chat with us</a> if you need help
tr: Lütfen <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">burada</a> FileBird belgeleri okuyun veya yardıma ihtiyacınız varsa <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">bizimle sohbet</a>

en: Please <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">ask for support here</a>, we will fix it for you.
tr: <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">Lütfen burada destek isteyin,</a>biz sizin için düzeltecektir.

en: Please share your thoughts...
tr: Lütfen düşüncelerinizi paylaşın...

en: Want a better FileBird?
tr: Daha iyi bir FileBird ister misiniz?

en: Sorry to see you walk away, please share why you want to deactivate FileBird?
tr: Yürüyüp gittiğinizi üzülerek uğurlayın, lütfen FileBird'ü neden devre dışı bırakmak istediğinizi paylaşın?

en: Folder Limit Reached
tr: Klasör Limitine Ulaştı

en: <p>FileBird Lite version supports up to 10 folders.<br>Please upgrade to have unlimited folders and other premium features!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>Unlimited Folders</li>
              <li>Sort Files / Folders</li>
              <li>Compatible with Premium Page Builders <span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewBox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>Get Fast Updates</li>
              <li>Premium Technical Support</li>
              <li>One-time Payment</li>
              <li>30-day Refund Guarantee</li>
            </ul>
tr: <p>FileBird Lite sürümü en fazla 10 klasörü destekler.<br>Sınırsız klasörler ve diğer prim özelliklere sahip yükseltmek için lütfen!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>Sınırsız Klasörler</li>
              <li>Dosyaları / Klasörleri Sıralama</li>
              <li>Premium Sayfa Oluşturucuları ile uyumlu<span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewbox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>Hızlı Güncellemeler Alın</li>
              <li>Premium Teknik Destek</li>
              <li>Tek Seferlik Ödeme</li>
              <li>30 günlük İade Garantisi</li>
            </ul>

en: Including Divi, Fusion, Thrive Architect, WPBakery...
tr: Divi, Fusion, Thrive Mimar, WPBakery dahil ...

en: Upgrade to FileBird Pro now
tr: FileBird Pro'ya şimdi yükseltin

en: Success.
tr: Başarılı.

en: Congratulations. Successfully imported!
tr: Tebrikler. Başarıyla ithal!

en: Go To Media
tr: Medyaya Git

en: You're using the new FileBird 4. Please import database to view your folders correctly.
tr: Yeni FileBird 4'u kullanıyorsun. Klasörlerinizi doğru görüntülemek için lütfen veritabanını içeri aktarın.

en: Import now
tr: Şimdi içe aktar

en: Import failed. Please try again or <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact our support</a>.
tr: Alma başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin veya <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">desteğimize başvurun.</a>

en: Please enter your Purchase Code.
tr: Lütfen Satın Alma Kodunuzu girin.

en: Please enter your Personal Access Token or get one.
tr: Lütfen Kişisel Erişim Belirtecinizi girin veya bir tane alın.

en: Can not active your License, please try again.
tr: Lisansınız etkinleşemiyor, lütfen yeniden deneyin.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: FileBird Settings
tr: FileBird Ayarları

en: Select a default startup folder:
tr: Varsayılan bir başlangıç klasörü seçin:

en: Auto sort files by:
tr: Dosyaları otomatik sıralama ölçütü:

en: Default
tr: Varsayılan

en: Settings saved
tr: Ayarlar kaydedildi

en: Failed to save settings. Please try again!
tr: Ayarlar kaydedilemedi. Lütfen yeniden deneyin!

en: Unlock new features
tr: Yeni özelliklerin kilidini açma

en: To use FileBird folders with your current page builder/plugin, please upgrade to PRO version.
tr: FileBird klasörlerini mevcut sayfa oluşturucunuzla / eklentinizle kullanmak için lütfen PRO sürümüne yükseltin.

en: Do more with FileBird PRO
tr: FileBird PRO ile daha fazlasını yapın

en: You're using a third party plugin, which is supported in FileBird PRO. Please upgrade to browse files faster and get more done.
tr: FileBird PRO'da desteklenen üçüncü taraf bir eklenti kullanıyorsunuz. Dosyalara daha hızlı göz atmak ve daha fazlasını yapmak için lütfen yükseltin.

en: Go Pro
tr: Pro edinin

en: View details.
tr: Detayları göster

en: Turn off for 7 days
tr: 7 gün boyunca kapat

en: Collapse
tr: Daralt

en: Expand
tr: Genişlet

en: Uploaded
tr: Yüklendi

en: Less than a min
tr: Bir dakikadan az

en: Total size
tr: Toplam boyut

en: View details
tr: Detayları göster

en: More information about %s
tr: %s hakkında daha fazla bilgi

en: Check for updates
tr: Güncellemeleri kontrol et

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
tr: %s eklenti güncel olduğunu.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
tr: %s Eklentinin yeni bir sürümü mevcut.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
tr: Güncelleme olup olmadığını belirleyemedi%s.

en: Unknown update checker status "%s"
tr: Bilinmeyen güncelleme denetleyicisi durumu "%s"

en: There is no changelog available.
tr: Kullanılabilir bir değişiklik yok.

en: Documentation
tr: Belgeler

en: Activation
tr: Aktivasyon

en: Update Database
tr: Veri tabanını güncelle

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: Import
tr: İçe Aktar

en: Congratulations! 🎉
tr: Tebrikler! 🎉

en: Your FileBird Pro was activated!
tr: FileBird Pro'nuz etkinleştirildi!

en: Starting a new site? <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" class="njt-fb-purchase-more">Buy another license</a>.
tr: Yeni bir site mi kuruyorsunuz? <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" class="njt-fb-purchase-more">Başka bir lisans satın alın.</a>

en: To activate FileBird, please sign in to Envato and accept a few permissions.
tr: FileBird'ü etkinleştirmek için lütfen Envato'da oturum açın ve birkaç izni kabul edin.

en: This helps verify your license.
tr: Bu, lisansınızın doğrulanmasına yardımcı olur.

en: By activating FileBird, you’ll have:
tr: FileBird'ü etkinleştirerek şunları yapmış olursunuz:

en: Auto-update to the latest version
tr: En son sürüme otomatik güncelleştirme

en: Premium Technical Support
tr: Premium Teknik Destek

en: Live Chat 1-1 on Facebook for any questions
tr: Herhangi bir sorunuz için Facebook'ta Canlı Sohbet 1-1

en: Login with Envato
tr: Envato hesabınızla giriş yapın

en: An API to run Get folders & Set attachments
tr: Dosyaları çalıştıracak bir API & Ekleri Ayarla

en: Please see FileBird API for developers <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/api">here</a>.
tr: Burada <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/api">geliştiriciler</a>için FileBird API bakın.

en: API key
tr: API Anahtarı

en: Generate
tr: Oluştur

en: Import to FileBird
tr: FileBird'e Aktarma

en: Import categories/folders from other plugins. We import virtual folders, your website will be safe, don't worry ;)
tr: Kategorileri/klasörleri diğer eklentilerden aktarın. Biz sanal klasörler almak, web sitenizin güvenli olacak, ;) endişelenmeyin

en: Enhanced Media Library plugin by wpUXsolutions
tr: wpUXsolutions tarafından geliştirilmiş Ortam Kitaplığı eklentisi

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>Enhanced Media Library</strong> plugin.
tr: <strong>Gelişmiş Ortam Kitaplığı</strong> eklentisinden oluşturduğunuz <strong>(%1$s)</strong> kategorilere sahip olduğunuzu bulduk.

en:  Would you like to import to <strong>FileBird</strong>?
tr: <strong>FileBird'e</strong>almak ister misiniz?

en: WordPress Media Library Folders by Max Foundry
tr: WordPress Medya Kitaplığı Klasörleri Max Döküm tarafından

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WordPress Media Library Folders</strong> plugin.
tr: <strong>WordPress Media Library Folders</strong> eklentisinden oluşturduğunuz <strong>(%1$s)</strong> kategorilere sahip olduğunuzu bulduk.

en: WP Media folder by Joomunited
tr: Joomunited tarafından WP Medya klasörü

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WP Media folder</strong> plugin.
tr: <strong>WP Media klasör</strong> eklentisinden oluşturduğunuz <strong>(%1$s)</strong> kategorilere sahip olduğunuzu bulduk.

en: WP Real Media Library by devowl.io GmbH
tr: devowl.io GmbH tarafından WP Gerçek Medya Kütüphanesi

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WP Real Media Library</strong> plugin.
tr: <strong>WP Real Media Library</strong> eklentisinden oluşturduğunuz <strong>(%1$s)</strong> kategorilere sahip olduğunuzu bulduk.

en: HappyFiles by Codeer
tr: Kodlayıcı tarafından happyfiles

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>HappyFiles</strong> plugin.
tr: <strong>HappyFiles</strong> eklentisinden oluşturduğunuz kategorilere <strong> %1$s sahip</strong> olduğunuzu gördük.

en: Each user has his own folders?
tr: Her kullanıcının kendi klasörleri mi var?

en: Clear all data
tr: Tüm verileri temizle

en: This action will delete all FileBird data, FileBird settings and bring you back to WordPress default media library.
tr: Bu eylem tüm FileBird verilerini, FileBird ayarlarını siler ve wordpress varsayılan medya kitaplığına geri getirir.

en: Clear
tr: Temizle

en: Import from old version
tr: Eski sürümden alma

en: By running this action, all folders created in version 3.9 & earlier installs will be imported.
tr: Bu eylemi çalıştırarak, sürüm 3.9 ve önceki yüklemelerde oluşturulan tüm klasörler içe aktarılır.

en: It seems you don't have any valid FileBird license. Please <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact support</a> to get help or <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank">purchase a FileBird license</a>
tr: Görünüşe göre geçerli bir FileBird lisansınız yok. Yardım almak veya <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank">FileBird lisansı satın</a> almak için lütfen <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">desteğe başvurun</a>

en: Oops! Activation failed.
tr: Oops! Etkinleştirme başarısız oldu.

en: Choose folder:
tr: Klasör'ü Seçin:

note: Description of the plugin/theme
en: Organize thousands of WordPress media files into folders/ categories at ease.
tr: Binlerce WordPress medya dosyalarını klasörlere/ kategorilere kolayca düzenleyin.
